Van altyapı merkezi söz konusu olduğunda sadece bir tık uzağınızda yer alıyoruz. Zirkonyum kron ve sinter kron uygulamalarınız için dilediğiniz an bizimle iletişime geçebilirsiniz. Her zaman için kendini teknoloji ile yenileyen alt yapı merkezimiz, farklı yenilikleri ile de çalışmalarına devam etmektedir.

Van Laser Sinter Kron ve Zirkonyum Kron Uygulamaları

Van il sınırları içerisinde ihtiyacınıza karşılık verecek bir alt yapımerkezi bulamadıysanız, bizimle iletişime geçebilirsiniz. Gerek laser sinter kron gerekse zirkonyum kron uygulamalarınız kısa süre içerisinde hazırlanarak kargoya verilir.

Merkezimiz Ankara’da olduğu için hem kargo imkanı rahat olmakta, hem de dilerseniz otobüsler ile günün her saatinde gönderim yapılabilmektedir.

Peki ama laser sinter uygulamasının ne gibi avantajları vardır?

Hepsinden önemlisi bu uygulama esnasında son derece pürüzsüz alt yapılar ortaya çıkmaktadır. Bu da kullanım kolaylığı açısından laser sinter altyapı için büyük bir avantajdır. Adresimizde daha önceden kullanılmış, kaynağı bilinmeyen işlem görmüş metaller kesinlikle kullanılmamaktadır.

Bunun dışında laser sinter uygulaması esnasında adresimizde nikel barındırmaya metal kullanılır. Son teknolojiden destek alındığı için altyapı hazırlanması esnasında kullanılan bütün parçalarda standart kalınlıklar bulunur. Herhangi bir sorun oluşmaması için çalışmalar büyük bir titizlikle sürdürülür.

Neden Biz?

Bir altyapı merkezinden beklediğiniz her türlü ayrıcalıklı seçenekler sadece bir tık uzağınızda sizi beklemektedir. Adresimizi ziyaret ederek yada telefon numarası ile iletişime geçerek, aklınızda ki tüm soruları sorabilirsiniz.