Şanlıurfa altyapı merkezi mi arıyorsunuz? Teknolojiden destek alarak kendini devamlı güncel tutan, her hazırladığı üründe ilk ürünü gibi özenen, profesyonel teknisyen ekibi ile daima en kaliteli olanı elde eden altyapı merkezimize sizde göz atabilirsiniz.

Merkezi Ankara’da bulunan laboratuvarımız Şanlıurfa laser sinter alt yapı söz konusu olduğunda bir telefon uzağınızdadır. İhtiyacınız olan her türlü desteği telefon aracılığıyla iletişime geçerek alabilirsiniz. Bizim önceliğimiz sizin ihtiyaçlarınız olduğu için vermiş olduğunuz siparişler hızlı bir şekilde hazırlanarak kargoya verilir. Gönderim seçeneği sizin tercihinize göre otobüs ile gönderim de olabilmektedir.

Zirkonyum Kron Altyapı

Söz konusu olan zirkonyum kron seçenekleri olduğunda bizimle iletişime geçebilirsiniz. Teknisyenlerimiz ilk andan itibaren sizin istediğiniz özelliklere göre siparişinizi hazırlayarak teslimatı sağlayacaktır.

Aynı zamanda alçı modellerinizi de bize ulaştırabilirsiniz. Göndermiş olduğunuz bu modeller profesyonel cihazlar tarafından son derece yüksek hassasiyetle taranacaktır. Bu taramalar üç boyutlu olduğu için CAD – CAM cihazıyla kazımaya uygun olacak şekilde tamamlanır.

Bir altyapı merkezi arayışındaysanız, Şanlıurfa’ya her zaman için ayrıcalıklı siparişler ulaştıran adresimizi sizler de ziyaret edebilirsiniz.

Bizim en büyük avantajımız kendimizi devamlı olarak teknolojik yeniliklerle güncellememizdir. Bu sebeple ayrıcalıklı bir zirkonyum kron elde etmek için sadece bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır.