Samsun zirkonyum altyapı merkezi söz konusu olduğunda sizi kalitenin adresine bekliyoruz. Adresimizde bir altyapı merkezi ile alakalı olan laser sinter kron ve zirkonyum kron uygulamalarını profesyonel bir şekilde size ulaştırıyoruz.

Merkezi Ankara’da bulunan adresimizde, istediğiniz özelliklerde siparişler kısa süre içerisinde hazırlanarak teslim edilmek üzere kargoya verilecektir. Dilerseniz otobüsler aracılığıyla da gönderim sağlanabilmektedir.

Laser Sinter Metal Altyapı Ne Gibi Avantajlara Sahiptir

İnsan sağlığına herhangi bir zararı bulunmayan nikel bulundurmayan metal kullanılmaktadır. İşletmemizde daha önceden çalışma yapılmış ve kullanışmış metallerde laser sinter kron siparişlerinde asla yer almaz.

Son derece büyük bir hassasiyet ile çalışma tamamlanarak, mükemmele en yakın altyapılar oluşturulmuş olur. Tamamen otomatik üretim yapıldığı için verilen tüm siparişlerde kalınlık ve kalite her zaman için standart olacaktır.

Zirkonyum Diş Sinterleme İşlemi Nasıl Yapılıyor

Bu işlem için akıllı fırın kullanılmaktadır. CAD – CAM cihazı ile kazınan zirkonyum dişler fırın yardımıyla hazır hale getirilmektedir. Söz konusu olan samsun altyapı merkezi olduğunda kesinlikle en ayrıcalıklı ve en kaliteli adresi ziyaret etmeniz mümkün olacaktır.

Sizden aldığımız güç ile çalışmalarımıza teknoloji desteği ile devam ediyoruz. Aynı zamanda adresimizde zirkonyum kron uygulamaları da teknisyenlerimiz tarafından son derece titiz bir şekilde tamamlanır. Detaylı bilgiye ulaşmak için hemen iletişime geçebilirsiniz.